Novinky

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit na rozšíření provozní doby. Nově je možné využít pro terapii v našem zařízení i dopolední hodiny. Rezervujte si své termíny na telefonním čísle 605 021 962.

Naše zdravotnické zařízení je stále v provozu bez omezení. Samozřejmostí je dodržování veškerých hygienických zásad. Novinkou je možnost objednání na dopolední hodiny. Neváhejte a vyčerpejte si své finance z FKSP.

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že jako zdravotnické zařízení jsme i v nastalé situaci připraveni vás ošetřit. Své obtíže s námi můžete konzultovat i telefonicky.

I v roce 2020 u nás můžete čerpat služby s využitím příspěvku od zaměstnavatele z Fondu sociálních a kulturních potřeb. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že máte zájem o tuto formu úhrady terapie. Účetní doklady vystavíme dle potřeb vaší organizace.

Do Vánoc zbývají 2 týdny a vy stále nevíte čím potěšit své blízké? Darujte jim dárkovou poukázku na masáže nebo fyzioterapii. Pro poukaz se můžete zastavit osobně v naší ordinaci. I když je máme zpravidla skladem, je s výhodou si domluvit termín vyzvednutí na telefonu 605 021 962. Pokud se vám nikam nechce, je možné si poukázku objednat i...

Na základě četných dotazů nově nabízíme návštěvní službu, a to jak pro fyzioterapii, tak i pro masáže. Tato služba je určena především pro imobilní klienty, pro které je návštěva ambulance fyzicky i psychicky náročná. Pro návštěvní službu je ceník shodný s ceníkem pro docházející klienty.

Vážení klienti, v termínu od 19. do 23. srpna bude ordinace uzavřena z důvodu dovolené. Ve stejném termínu nebude dostupný ani telefon pro objednání.

Protože se snažíme udělat pro vás naše služby dostupnější, nově u nás můžete uplatnit poukazy společnosti Sodexo. Konkrétně pak: Bonus Pass, Dárkový Pass, Vital Pass, Fokus Pass a Flexi Pass.

Nevíte, čím potěšit své blízké a nechce se vám utrácet za dárky, které jim budou k ničemu? Zakupte jim poukázku na masáž, nebo fyzioterapii u nás. Poukaz je možné vystavit na jakoukoli vámi zvolenou částku. Pro poukaz nemusíte nikam běhat, stačí nás kontaktovat telefonicky nebo emailem a domluvíme veškeré podrobnosti od textu až po formu předání.

Dnes nám byla doručeno rozhodnutí o registraci poskytovatele zdravotnických služeb v oblasti fyzioterapie. S potěšením tedy rozšiřujeme nabídku našich služeb o fyzioterapii!