Novinky

Jako registrovaný poskytovatel zdravotnických služeb zůstává naše zařízení i s novými vládními nařízeními v provozu a všechny termíny léčby jsou platné. Pokud při cestě do našeho zařízení přejíždíte hranici okresu, postačí vám vyplněné prohlášení, které naleznete na webu ministerstva vnitra. V případě jakýchkoli nejasností jsme vám k dispozici na...

Pokud patříte mezi aktivní bezplatné dárce krve, krevní plazmy, destiček, nebo kostní dřeně a jste pojištenci VZP i v roce 2021 můžete čerpat finanční příspěvky na rehabilitační aktivity v našem zařízení a to až do výše 1 500 Kč. V případě, že jste oceněným neaktivním dárcem, příspěvek na tyto aktivity je 500 Kč. Veškeré informace získáte na...

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit na rozšíření provozní doby. Nově je možné využít pro terapii v našem zařízení i dopolední hodiny. Rezervujte si své termíny na telefonním čísle 605 021 962.

Naše zdravotnické zařízení je stále v provozu bez omezení. Samozřejmostí je dodržování veškerých hygienických zásad. Novinkou je možnost objednání na dopolední hodiny. Neváhejte a vyčerpejte si své finance z FKSP.

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že jako zdravotnické zařízení jsme i v nastalé situaci připraveni vás ošetřit. Své obtíže s námi můžete konzultovat i telefonicky.

I v roce 2020 u nás můžete čerpat služby s využitím příspěvku od zaměstnavatele z Fondu sociálních a kulturních potřeb. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že máte zájem o tuto formu úhrady terapie. Účetní doklady vystavíme dle potřeb vaší organizace.

Do Vánoc zbývají 2 týdny a vy stále nevíte čím potěšit své blízké? Darujte jim dárkovou poukázku na masáže nebo fyzioterapii. Pro poukaz se můžete zastavit osobně v naší ordinaci. I když je máme zpravidla skladem, je s výhodou si domluvit termín vyzvednutí na telefonu 605 021 962. Pokud se vám nikam nechce, je možné si poukázku objednat i...

Na základě četných dotazů nově nabízíme návštěvní službu, a to jak pro fyzioterapii, tak i pro masáže. Tato služba je určena především pro imobilní klienty, pro které je návštěva ambulance fyzicky i psychicky náročná. Pro návštěvní službu je ceník shodný s ceníkem pro docházející klienty.

Vážení klienti, v termínu od 19. do 23. srpna bude ordinace uzavřena z důvodu dovolené. Ve stejném termínu nebude dostupný ani telefon pro objednání.

Protože se snažíme udělat pro vás naše služby dostupnější, nově u nás můžete uplatnit poukazy společnosti Sodexo. Konkrétně pak: Bonus Pass, Dárkový Pass, Vital Pass, Fokus Pass a Flexi Pass.