Novinky

Vážení klienti, v termínu od 19. do 23. srpna bude ordinace uzavřena z důvodu dovolené. Ve stejném termínu nebude dostupný ani telefon pro objednání.

Protože se snažíme udělat pro vás naše služby dostupnější, nově u nás můžete uplatnit poukazy společnosti Sodexo. Konkrétně pak: Bonus Pass, Dárkový Pass, Vital Pass, Fokus Pass a Flexi Pass.

Nevíte, čím potěšit své blízké a nechce se vám utrácet za dárky, které jim budou k ničemu? Zakupte jim poukázku na masáž, nebo fyzioterapii u nás. Poukaz je možné vystavit na jakoukoli vámi zvolenou částku. Pro poukaz nemusíte nikam běhat, stačí nás kontaktovat telefonicky nebo emailem a domluvíme veškeré podrobnosti od textu až po formu předání.

Dnes nám byla doručeno rozhodnutí o registraci poskytovatele zdravotnických služeb v oblasti fyzioterapie. S potěšením tedy rozšiřujeme nabídku našich služeb o fyzioterapii!

Na základě požadavků našich klientů jsem se rozhodli podat žádost na Krajský úřad Jihočeského kraje o registraci poskytovatele zdravotnických služeb v oblasti fyzioterapie. Získání registrace umožní rozšířit nabídku služeb o fyzioterapii a veškeré techniky s ní spojené.

Nově jsme pro vás otevřeli ordinaci nabízející masážní a regenerační služby na adrese Škorna 1223 ve Vodňanech. Objekt se nachází v těsném sousedství supermarketu Albert. Parkování je možné na přilehlém parkovišti.